Candy & chewy sweets
34 Produkte
-
Pez 6-pack Cola 51g
Vendor:PEZ CandyRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €48,82/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
Pez 6-pack Fruit 51 g
Vendor:PEZ CandyRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €39,02/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
PAW Patrol Blister Lolly Pop-Up Sugar-Free 30g
Vendor:Paw PatrolRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €399,00/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Pez Pokemon Pikachu - Blister Only
Vendor:PEZ CandyRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €299,00/kg€2,79 EURSale price €2,99 EUR -
Sold outPaw Patrol Pez - Blister Pack Only
Vendor:PEZ CandyRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €299,00/kg€2,79 EURSale price €2,99 EURSold out -
ZED Candy Tropical Jawbreaker 41g
Vendor:ZED CandyRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €24,15/kg€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
ZED Candy Blackcurrant Jawbreaker 41.3g
Vendor:ZED CandyRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €23,97/kg€0,99 EURSale price €0,99 EURSold out -
Mentos DUO Soft Candy - Grape & Soda 45g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €55,33/kg€2,29 EURSale price €2,49 EUR -
Bardollini Matcha Caramels 175g
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €11,37/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
Tic Tac Giant Orange & Mint Travel Edition XXL 255g
Vendor:FerreroRegular price €11,49 EURRegular priceUnit price €45,06/kg€11,49 EURSale price €11,49 EUR -
Skittles Fruit Chewies Pouch 137g
Vendor:Mars WrigleyRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €21,82/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Skittles Giants Gooey 125g
Vendor:Mars WrigleyRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €23,92/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Skittles Citrus 38g
Vendor:Mars WrigleyRegular price €1,09 EURRegular priceUnit price €28,68/kg€1,09 EURSale price €1,09 EUR -
Skittles Crazy Sours 38g
Vendor:Mars WrigleyRegular price €1,09 EURRegular priceUnit price €28,68/kg€1,09 EURSale price €1,09 EUR
Kingcans
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.