USA Trends
USA Trends represents exceptional sweets, snacks, and drinks that are currently especially popular in America. From intense flavors to eye-catching cult products. Discover American highlights that you won't find everywhere and bring the true USA feeling right into your home.
45 Produkte
-
ZED Candy Tropical Jawbreaker 41g
Vendor:ZED CandyRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €24,15/kg€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
ZED Candy Blackcurrant Jawbreaker 41.3g
Vendor:ZED CandyRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €23,97/kg€0,99 EURSale price €0,99 EURSold out -
Sold outDr. Sweet Peeled Banana Gummies 80g
Vendor:Dr. SweetRegular price €3,29 EURRegular priceUnit price €41,13/kg€2,99 EURSale price €3,29 EURSold out -
Fanta Berry 355ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €5,61/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Fanta Peach 355ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €5,61/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Fanta Pineapple 355ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €5,61/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Mac Heaven Mac & Cheese Cheddar 184g
Vendor:KingCansRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €18,97/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Mac Heaven Mac & Cheese Smokey Gouda 184g
Vendor:KingCansRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €18,97/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Fanta Grape 355ml
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €5,61/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Fanta Strawberry 355ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €5,61/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Mac Heaven Mac & Cheese Four Cheese 184g
Vendor:KingCansRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €18,97/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Takis Summer Smokin' Barbecue 100g
Vendor:TakisRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €29,90/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Twinkies Original 210g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,99 EURRegular priceUnit price €28,52/kg€5,99 EURSale price €5,99 EUR -
Johny Bee Sour Brain Powder 44g
Vendor:Johny BeeRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €4,52/100g€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
Pringles Mexican Street Corn 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Pringles Ranch 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Pringles 7-Layer Dip 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Pringles Honey & Mustard 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Pringles Pizza 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Kool-Aid Drink Mix Blue Raspberry 6.2g
Vendor:KingCansRegular price €0,85 EURRegular priceUnit price €137,10/kg€0,85 EURSale price €0,85 EUR
Kingcans
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.