Skip to content
  • Instagram
  • TikTok

We cover shipping costs for orders over €49!

Language

  • Deutsch
  • English
  • all products
    • all products
    • Chips & Salty Snacks
    • Fruit gums
    • Pastries & Cookies
    • beverages
    • Instant noodles
    • Chewy candies
    • Chocolate
    • Sorted by brand
  • new hits
  • Trends
    • Japan & Asia
    • Mert Brother - Eksioglu
    • TikTok Trends
    • USA Trends
    • Ya'ummi sauces
  • Pokémon Trading Cards
  • Mystery boxes
  • Sale %
  • Halal products
  • About KingCans
  • B2B portal
Log in

Country/region

  • Austria EUR €
  • Germany EUR €
  • Switzerland EUR €

Language

  • Deutsch
  • English
  • Instagram
  • TikTok
KingCans - Jetzt Sweets, Snacks und Getränke online kaufen
  • all products
    • all products
    • Chips & Salty Snacks
    • Fruit gums
    • Pastries & Cookies
    • beverages
    • Instant noodles
    • Chewy candies
    • Chocolate
    • Sorted by brand
  • new hits
  • Trends
    • Japan & Asia
    • Mert Brother - Eksioglu
    • TikTok Trends
    • USA Trends
    • Ya'ummi sauces
  • Pokémon Trading Cards
  • Mystery boxes
  • Sale %
  • Halal products
  • About KingCans
  • B2B portal
Log in Cart

Item added to your cart

View cart

Search results

  • Dr. Fire Crisps Flamin' Dragon 80g

    Dr. Fire Crisps Flamin' Dragon 80g

    Vendor:
    Felko Holland B.V.

    Dr. Fire Crisps Flamin' Dragon 80g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,25 EUR
    Regular price €2,25 EUR Sale price €2,25 EUR
    Unit price €28,13/kg
    Zum Produkt
  • Dr. Fire Crisps Afterburner 80g

    Dr. Fire Crisps Afterburner 80g

    Vendor:
    Felko Holland B.V.

    Dr. Fire Crisps Afterburner 80g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,25 EUR
    Regular price €2,25 EUR Sale price €2,25 EUR
    Unit price €28,13/kg
    Zum Produkt
  • Dr. Fire Crisps Cheesy Jalapeno 80g

    Dr. Fire Crisps Cheesy Jalapeno 80g

    Vendor:
    Felko Holland B.V.

    Dr. Fire Crisps Cheesy Jalapeno 80g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,25 EUR
    Regular price €2,25 EUR Sale price €2,25 EUR
    Unit price €28,13/kg
    Zum Produkt
  • Dr. Pepper Blackberry 355ml

    Dr. Pepper Blackberry 355ml

    Vendor:
    Keurig Pepper

    Dr. Pepper Blackberry 355ml

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,99 EUR
    Regular price €1,99 EUR Sale price €1,99 EUR
    Unit price €5,61/L
    Zum Produkt
  • Dr Pepper Zero Cherry Crush 330ml

    Dr Pepper Zero Cherry Crush 330ml

    Vendor:
    KingCans

    Dr Pepper Zero Cherry Crush 330ml

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,99 EUR
    Regular price €1,89 EUR Sale price €1,99 EUR
    Unit price €6,03/L
    Zum Produkt
  • Dr. Sour Ufo's 80g Product vendor

    Dr. Sour UFO's 80g

    Sold out
    Vendor:
    Felko Holland

    Dr. Sour UFO's 80g

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €2,99 EUR
    Unit price €3,74/100g
    Zum Produkt
    Sold out
  • Dr. Sour Crazy Cola Bottles 90g Product vendor

    Dr. Sour Crazy Cola Bottles 90g

    Sold out
    Vendor:
    Felko Holland

    Dr. Sour Crazy Cola Bottles 90g

    Regular price €3,29 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €3,29 EUR
    Unit price €4,11/100g
    Zum Produkt
    Sold out
  • Dr. Pepper Cream Swirl 330ml

    Dr. Pepper Cream Swirl 330ml

    Sold out
    Vendor:
    KingCans

    Dr. Pepper Cream Swirl 330ml

    Regular price €1,99 EUR
    Regular price €1,89 EUR Sale price €1,99 EUR
    Unit price €6,03/L
    Zum Produkt
    Sold out
  • Dr. Sweet Ice Pop Gummies 90g Product vendor

    Dr. Sweet Ice Pop Gummies 90g

    Sold out
    Vendor:
    Felko Holland

    Dr. Sweet Ice Pop Gummies 90g

    Regular price €3,29 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €3,29 EUR
    Unit price €3,66/100g
    Zum Produkt
    Sold out
  • Dr. Sweet Sushi Gummies 60g Product vendor

    Dr. Sweet Sushi Gummies 60g

    Sold out
    Vendor:
    Felko Holland

    Dr. Sweet Sushi Gummies 60g

    Regular price €3,29 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €3,29 EUR
    Unit price €3,66/100g
    Zum Produkt
    Sold out
  • Dr. Sweet Peeled Banana Gummies 80g Product vendor

    Dr. Sweet Peeled Banana Gummies 80g

    Sold out
    Vendor:
    Dr. Sweet

    Dr. Sweet Peeled Banana Gummies 80g

    Regular price €3,29 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €3,29 EUR
    Unit price €41,13/kg
    Zum Produkt
    Sold out
  • Dr. Sour Jelly Beans 90g

    Dr. Sour Jelly Beans 90g

    Sold out
    Vendor:
    Felko Holland

    Dr. Sour Jelly Beans 90g

    Regular price €3,29 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €3,29 EUR
    Unit price €3,66/100g
    Zum Produkt
    Sold out

Kingcans Insider

Abonniere unseren
Newsletter

Erfahre als Erster von neuen Trendprodukten und exklusiven Angeboten.

Es ist jederzeit möglich, den Newsletter abzubestellen.

Frische Drops Exklusive Deals Kein Spam
KingCans Logo - Jetzt online Sweets, Snacks und Drinks kaufen

Sweets, Snacks & Drinks

KC Trading GmbH
info@kingcans.de

  • Instagram
  • TikTok

Main product range

  • Crisps
  • Fruit gums
  • Pastries & Cookies
  • beverages
  • Instant noodles
  • Chewy candies
  • Chocolate

Topics

  • all products
  • bestseller
  • Halal products
  • Mystery boxes
  • new hits
  • Trends

Support

  • Account / Login
  • B2B portal
  • Contact
  • Payment & Shipping
  • Right of withdrawal
  • Cancel contract

Language

  • Deutsch
  • English
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, KingCans - Sweets & Snacks Powered by Shopify
  • Refund policy
  • Privacy policy
  • Terms of service
  • Shipping policy
  • Contact information
  • Legal notice
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.