Skip to content
  • Instagram
  • TikTok

We cover shipping costs for orders over €49!

Language

  • Deutsch
  • English
  • all products
    • all products
    • Chips & Salty Snacks
    • Fruit gums
    • Pastries & Cookies
    • beverages
    • Instant noodles
    • Chewy candies
    • Chocolate
    • Sorted by brand
  • new hits
  • Trends
    • Japan & Asia
    • Mert Brother - Eksioglu
    • TikTok Trends
    • USA Trends
    • Ya'ummi sauces
  • Pokémon Trading Cards
  • Mystery boxes
  • Sale %
  • Halal products
  • About KingCans
  • B2B portal
Log in

Country/region

  • Austria EUR €
  • Germany EUR €
  • Switzerland EUR €

Language

  • Deutsch
  • English
  • Instagram
  • TikTok
KingCans - Jetzt Sweets, Snacks und Getränke online kaufen
  • all products
    • all products
    • Chips & Salty Snacks
    • Fruit gums
    • Pastries & Cookies
    • beverages
    • Instant noodles
    • Chewy candies
    • Chocolate
    • Sorted by brand
  • new hits
  • Trends
    • Japan & Asia
    • Mert Brother - Eksioglu
    • TikTok Trends
    • USA Trends
    • Ya'ummi sauces
  • Pokémon Trading Cards
  • Mystery boxes
  • Sale %
  • Halal products
  • About KingCans
  • B2B portal
Log in Cart

Item added to your cart

View cart

Search results

  • K-STIX Popping Candy Choco 3x18g

    K-STIX Popping Candy Choco 3x18g

    Vendor:
    KingCans

    K-STIX Popping Candy Choco 3x18g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,49 EUR
    Regular price €2,49 EUR Sale price €2,49 EUR
    Unit price €46,11/kg
    Zum Produkt
  • K-STIX Popping Candy Strawberry Choco 3x19g

    K-STIX Popping Candy Strawberry Choco 3x19g

    Vendor:
    KingCans

    K-STIX Popping Candy Strawberry Choco 3x19g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,49 EUR
    Regular price €2,49 EUR Sale price €2,49 EUR
    Unit price €43,68/kg
    Zum Produkt
  • K-STIX Crunchy Choco 3x18g

    K-STIX Crunchy Choco 3x18g

    Vendor:
    KingCans

    K-STIX Crunchy Choco 3x18g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,49 EUR
    Regular price €2,49 EUR Sale price €2,49 EUR
    Unit price €46,11/kg
    Zum Produkt
  • K-STIX Almond Choco 3x18g

    K-STIX Almond Choco 3x18g

    Vendor:
    KingCans

    K-STIX Almond Choco 3x18g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,49 EUR
    Regular price €2,49 EUR Sale price €2,49 EUR
    Unit price €46,11/kg
    Zum Produkt

Kingcans Insider

Abonniere unseren
Newsletter

Erfahre als Erster von neuen Trendprodukten und exklusiven Angeboten.

Es ist jederzeit möglich, den Newsletter abzubestellen.

Frische Drops Exklusive Deals Kein Spam
KingCans Logo - Jetzt online Sweets, Snacks und Drinks kaufen

Sweets, Snacks & Drinks

KC Trading GmbH
info@kingcans.de

  • Instagram
  • TikTok

Main product range

  • Crisps
  • Fruit gums
  • Pastries & Cookies
  • beverages
  • Instant noodles
  • Chewy candies
  • Chocolate

Topics

  • all products
  • bestseller
  • Halal products
  • Mystery boxes
  • new hits
  • Trends

Support

  • Account / Login
  • B2B portal
  • Contact
  • Payment & Shipping
  • Right of withdrawal
  • Cancel contract

Language

  • Deutsch
  • English
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, KingCans - Sweets & Snacks Powered by Shopify
  • Refund policy
  • Privacy policy
  • Terms of service
  • Shipping policy
  • Contact information
  • Legal notice
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.