Skip to content
  • Instagram
  • TikTok

We cover shipping costs for orders over €49!

Language

  • Deutsch
  • English
  • all products
    • all products
    • Chips & Salty Snacks
    • Fruit gums
    • Pastries & Cookies
    • beverages
    • Instant noodles
    • Chewy candies
    • Chocolate
    • Sorted by brand
  • new hits
  • Trends
    • Japan & Asia
    • Mert Brother - Eksioglu
    • TikTok Trends
    • USA Trends
    • Ya'ummi sauces
  • Pokémon Trading Cards
  • Mystery boxes
  • Sale %
  • Halal products
  • About KingCans
  • B2B portal
Log in

Country/region

  • Austria EUR €
  • Germany EUR €
  • Switzerland EUR €

Language

  • Deutsch
  • English
  • Instagram
  • TikTok
KingCans - Jetzt Sweets, Snacks und Getränke online kaufen
  • all products
    • all products
    • Chips & Salty Snacks
    • Fruit gums
    • Pastries & Cookies
    • beverages
    • Instant noodles
    • Chewy candies
    • Chocolate
    • Sorted by brand
  • new hits
  • Trends
    • Japan & Asia
    • Mert Brother - Eksioglu
    • TikTok Trends
    • USA Trends
    • Ya'ummi sauces
  • Pokémon Trading Cards
  • Mystery boxes
  • Sale %
  • Halal products
  • About KingCans
  • B2B portal
Log in Cart

Item added to your cart

View cart

Search results

  • RF Mochi Snack Pack Vanilla 40g

    RF Mochi Snack Pack Vanilla 40g

    Vendor:
    KingCans

    RF Mochi Snack Pack Vanilla 40g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,46 EUR
    Regular price €1,45 EUR Sale price €1,46 EUR
    Unit price €36,50/kg
    Zum Produkt
  • RF Mochi Snackpack Maple Pancake 40g

    RF Mochi Snackpack Maple Pancake 40g

    Vendor:
    KingCans

    RF Mochi Snackpack Maple Pancake 40g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,46 EUR
    Regular price €1,45 EUR Sale price €1,46 EUR
    Unit price €36,50/kg
    Zum Produkt
  • RF Mochi Snack Pack Strawberry Cheesecake 40g

    RF Mochi Snack Pack Strawberry Cheesecake 40g

    Vendor:
    KingCans

    RF Mochi Snack Pack Strawberry Cheesecake 40g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,46 EUR
    Regular price €1,45 EUR Sale price €1,46 EUR
    Unit price €36,50/kg
    Zum Produkt
  • RF Mochi Snack Pack Tiramisu 40g

    RF Mochi Snack Pack Tiramisu 40g

    Vendor:
    KingCans

    RF Mochi Snack Pack Tiramisu 40g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,46 EUR
    Regular price €1,45 EUR Sale price €1,46 EUR
    Unit price €36,50/kg
    Zum Produkt
  • RF Mochi Snack Pack Creamy Matcha 40g

    RF Mochi Snack Pack Creamy Matcha 40g

    Vendor:
    KingCans

    RF Mochi Snack Pack Creamy Matcha 40g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,46 EUR
    Regular price €1,45 EUR Sale price €1,46 EUR
    Unit price €36,50/kg
    Zum Produkt
  • Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER

    Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER

    Sofort lieferbar

    Regular price €34,99 EUR
    Regular price €34,99 EUR Sale price €34,99 EUR
    Zum Produkt
  • Sunshine Snack - Crix Mild Chili 45g

    Sunshine Snack - Crix Mild Chili 45g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Sunshine Snack - Crix Mild Chili 45g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,44 EUR
    Regular price €1,29 EUR Sale price €1,44 EUR
    Unit price €32,00/kg
    Zum Produkt
  • Kingflix N' Chill Mystery Box mit zufälliger Auswahl internationaler Snacks und Drinks für Film- und Serienabende

    Mystery Box Kingflix N' Chill

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Kingflix N' Chill

    Sofort lieferbar

    Regular price €44,99 EUR
    Regular price €44,99 EUR Sale price €44,99 EUR
    Zum Produkt
  • Samyang Zzaldduk Snack 120g Product vendor

    Samyang Zzaldduk Snack 120g

    Vendor:
    Samyang Foods

    Samyang Zzaldduk Snack 120g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €2,99 EUR
    Unit price €24,92/kg
    Zum Produkt
  • YURAKU Black Thunder Chocolate Bite Size Pouch 62g

    YURAKU Black Thunder Chocolate Bite Size Pouch 62g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    YURAKU Black Thunder Chocolate Bite Size Pouch 62g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,79 EUR
    Regular price €2,49 EUR Sale price €2,79 EUR
    Unit price €45,00/kg
    Zum Produkt
  • Doritos Nacho Cheese Chips Cup 60g

    Doritos Nacho Cheese Chips Cup 60g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Doritos Nacho Cheese Chips Cup 60g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,49 EUR
    Regular price €2,29 EUR Sale price €2,49 EUR
    Unit price €41,50/kg
    Zum Produkt
  • American Classics Mystery Box mit US-Snacks und Drinks

    Mystery Box American Classics

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box American Classics

    Sofort lieferbar

    Regular price €44,99 EUR
    Regular price €44,99 EUR Sale price €44,99 EUR
    Zum Produkt
  • Seedos Taco 120g Product vendor

    Seedos Taco 100g

    Vendor:
    Seedos

    Seedos Taco 100g

    Sofort lieferbar

    Regular price €0,99 EUR
    Regular price €0,99 EUR Sale price €0,99 EUR
    Unit price €8,25/kg
    Zum Produkt
  • Gaming Edition Mystery Box mit internationalen Snacks und Drinks

    Mystery Box Gaming Edition

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Gaming Edition

    Sofort lieferbar

    Regular price €44,99 EUR
    Regular price €44,99 EUR Sale price €44,99 EUR
    Zum Produkt
  • Sparfuchs Edition: bunte internationale Snacks und Getränke

    Mystery Box Budget Saver Edition

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Budget Saver Edition

    Sofort lieferbar

    Regular price €34,99 EUR
    Regular price €34,99 EUR Sale price €34,99 EUR
    Zum Produkt
  • Tigaz Corn Chips - Ramen Noodles 20g

    Tigaz Corn Chips - Ramen Noodles 20g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Tigaz Corn Chips - Ramen Noodles 20g

    Sofort lieferbar

    Regular price €0,89 EUR
    Regular price €0,85 EUR Sale price €0,89 EUR
    Unit price €44,50/kg
    Zum Produkt
  • El Sabor Nacho 'n Dip Chili Nacho Chips + Cheese Sauce 175g

    El Sabor Nacho 'n Dip Chili Nacho Chips + Cheese Sauce 175g

    Vendor:
    Hostess

    El Sabor Nacho 'n Dip Chili Nacho Chips + Cheese Sauce 175g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €2,99 EUR
    Unit price €17,09/kg
    Zum Produkt
  • Sunshine Snack - Crix Peanut 45g

    Sunshine Snack - Crix Peanut 45g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Sunshine Snack - Crix Peanut 45g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,44 EUR
    Regular price €1,29 EUR Sale price €1,44 EUR
    Unit price €32,00/kg
    Zum Produkt
  • Seedos Extra Salt 120g Product vendor

    Seedos Extra Salt 100g

    Vendor:
    Seedos

    Seedos Extra Salt 100g

    Sofort lieferbar

    Regular price €0,99 EUR
    Regular price €0,99 EUR Sale price €0,99 EUR
    Unit price €8,25/kg
    Zum Produkt
  • Dr. Fire Crisps Cheesy Jalapeno 80g

    Dr. Fire Crisps Cheesy Jalapeno 80g

    Vendor:
    Felko Holland B.V.

    Dr. Fire Crisps Cheesy Jalapeno 80g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,25 EUR
    Regular price €2,25 EUR Sale price €2,25 EUR
    Unit price €28,13/kg
    Zum Produkt
  • Mystery Box MEGA DEAL

    Mystery Box MEGA DEAL

    Sold out
    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box MEGA DEAL

    Regular price €39,99 EUR
    Regular price €59,99 EUR Sale price €39,99 EUR
    Zum Produkt
    Sold out

Kingcans Insider

Abonniere unseren
Newsletter

Erfahre als Erster von neuen Trendprodukten und exklusiven Angeboten.

Es ist jederzeit möglich, den Newsletter abzubestellen.

Frische Drops Exklusive Deals Kein Spam
KingCans Logo - Jetzt online Sweets, Snacks und Drinks kaufen

Sweets, Snacks & Drinks

KC Trading GmbH
info@kingcans.de

  • Instagram
  • TikTok

Main product range

  • Crisps
  • Fruit gums
  • Pastries & Cookies
  • beverages
  • Instant noodles
  • Chewy candies
  • Chocolate

Topics

  • all products
  • bestseller
  • Halal products
  • Mystery boxes
  • new hits
  • Trends

Support

  • Account / Login
  • B2B portal
  • Contact
  • Payment & Shipping
  • Right of withdrawal
  • Cancel contract

Language

  • Deutsch
  • English
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, KingCans - Sweets & Snacks Powered by Shopify
  • Refund policy
  • Privacy policy
  • Terms of service
  • Shipping policy
  • Contact information
  • Legal notice
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.