Skip to content
  • Instagram
  • TikTok

We cover shipping costs for orders over €49!

Language

  • Deutsch
  • English
  • all products
    • all products
    • Chips & Salty Snacks
    • Fruit gums
    • Pastries & Cookies
    • beverages
    • Instant noodles
    • Chewy candies
    • Chocolate
    • Sorted by brand
  • new hits
  • Trends
    • Japan & Asia
    • Mert Brother - Eksioglu
    • TikTok Trends
    • USA Trends
    • Ya'ummi sauces
  • Pokémon Trading Cards
  • Mystery boxes
  • Sale %
  • Halal products
  • About KingCans
  • B2B portal
Log in

Country/region

  • Austria EUR €
  • Germany EUR €
  • Switzerland EUR €

Language

  • Deutsch
  • English
  • Instagram
  • TikTok
KingCans - Jetzt Sweets, Snacks und Getränke online kaufen
  • all products
    • all products
    • Chips & Salty Snacks
    • Fruit gums
    • Pastries & Cookies
    • beverages
    • Instant noodles
    • Chewy candies
    • Chocolate
    • Sorted by brand
  • new hits
  • Trends
    • Japan & Asia
    • Mert Brother - Eksioglu
    • TikTok Trends
    • USA Trends
    • Ya'ummi sauces
  • Pokémon Trading Cards
  • Mystery boxes
  • Sale %
  • Halal products
  • About KingCans
  • B2B portal
Log in Cart

Item added to your cart

View cart

Search results

  • Pringles Ranch 158g

    Pringles Ranch 158g

    Vendor:
    Pringles

    Pringles Ranch 158g

    Sofort lieferbar

    Regular price €4,59 EUR
    Regular price €4,59 EUR Sale price €4,59 EUR
    Unit price €29,05/kg
    Zum Produkt
  • Pringles Honey & Mustard 158g

    Pringles Honey & Mustard 158g

    Vendor:
    Pringles

    Pringles Honey & Mustard 158g

    Sofort lieferbar

    Regular price €4,59 EUR
    Regular price €4,59 EUR Sale price €4,59 EUR
    Unit price €29,05/kg
    Zum Produkt
  • Pringles 7-Layer Dip 158g

    Pringles 7-Layer Dip 158g

    Vendor:
    Pringles

    Pringles 7-Layer Dip 158g

    Sofort lieferbar

    Regular price €4,59 EUR
    Regular price €4,59 EUR Sale price €4,59 EUR
    Unit price €29,05/kg
    Zum Produkt
  • Pringles Mexican Street Corn 158g

    Pringles Mexican Street Corn 158g

    Vendor:
    Pringles

    Pringles Mexican Street Corn 158g

    Sofort lieferbar

    Regular price €4,59 EUR
    Regular price €4,59 EUR Sale price €4,59 EUR
    Unit price €29,05/kg
    Zum Produkt
  • Pringles Pizza 158g

    Pringles Pizza 158g

    Vendor:
    Pringles

    Pringles Pizza 158g

    Sofort lieferbar

    Regular price €4,59 EUR
    Regular price €4,59 EUR Sale price €4,59 EUR
    Unit price €29,05/kg
    Zum Produkt
  • Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER

    Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER

    Sofort lieferbar

    Regular price €34,99 EUR
    Regular price €34,99 EUR Sale price €34,99 EUR
    Zum Produkt
  • American Classics Mystery Box mit US-Snacks und Drinks

    Mystery Box American Classics

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box American Classics

    Sofort lieferbar

    Regular price €44,99 EUR
    Regular price €44,99 EUR Sale price €44,99 EUR
    Zum Produkt
  • Gaming Edition Mystery Box mit internationalen Snacks und Drinks

    Mystery Box Gaming Edition

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Gaming Edition

    Sofort lieferbar

    Regular price €44,99 EUR
    Regular price €44,99 EUR Sale price €44,99 EUR
    Zum Produkt
  • Kingflix N' Chill Mystery Box mit zufälliger Auswahl internationaler Snacks und Drinks für Film- und Serienabende

    Mystery Box Kingflix N' Chill

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Kingflix N' Chill

    Sofort lieferbar

    Regular price €44,99 EUR
    Regular price €44,99 EUR Sale price €44,99 EUR
    Zum Produkt
  • Sparfuchs Edition: bunte internationale Snacks und Getränke

    Mystery Box Budget Saver Edition

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Budget Saver Edition

    Sofort lieferbar

    Regular price €34,99 EUR
    Regular price €34,99 EUR Sale price €34,99 EUR
    Zum Produkt
  • Pfandgebühren Product vendor

    Single-use deposit

    Vendor:
    KingCans

    Single-use deposit

    Sofort lieferbar

    Regular price €0,25 EUR
    Regular price Sale price €0,25 EUR
    Zum Produkt
  • Mystery Box Summer Drinks

    Mystery Box Summer Drinks

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Summer Drinks

    Sofort lieferbar

    Regular price €24,99 EUR
    Regular price €24,99 EUR Sale price €24,99 EUR
    Zum Produkt
  • Kool-Aid Singles Black Cherry 3.6g

    Kool-Aid Singles Black Cherry 3.6g

    Vendor:
    KingCans

    Kool-Aid Singles Black Cherry 3.6g

    Sofort lieferbar

    Regular price €0,85 EUR
    Regular price €0,85 EUR Sale price €0,85 EUR
    Unit price €236,11/kg
    Zum Produkt
  • Kool-Aid Singles Strawberry Lemonade 5.3g

    Kool-Aid Singles Strawberry Lemonade 5.3g

    Vendor:
    KingCans

    Kool-Aid Singles Strawberry Lemonade 5.3g

    Sofort lieferbar

    Regular price €0,85 EUR
    Regular price €0,85 EUR Sale price €0,85 EUR
    Unit price €160,38/kg
    Zum Produkt
  • Mystery Box MEGA DEAL

    Mystery Box MEGA DEAL

    Sold out
    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box MEGA DEAL

    Regular price €39,99 EUR
    Regular price €59,99 EUR Sale price €39,99 EUR
    Zum Produkt
    Sold out
  • Cruncheez Cheezy Jalapeno 150g Product vendor

    Cruncheez Cheezy Jalapeno 150g

    Sold out
    Vendor:
    Inventure

    Cruncheez Cheezy Jalapeno 150g

    Regular price €3,49 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €3,49 EUR
    Unit price €23,27/kg
    Zum Produkt
    Sold out
  • Cruncheez Fiery Hot 150g Product vendor

    Cruncheez Fiery Hot 150g

    Sold out
    Vendor:
    Inventure

    Cruncheez Fiery Hot 150g

    Regular price €3,49 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €3,49 EUR
    Unit price €23,27/kg
    Zum Produkt
    Sold out

Kingcans Insider

Abonniere unseren
Newsletter

Erfahre als Erster von neuen Trendprodukten und exklusiven Angeboten.

Es ist jederzeit möglich, den Newsletter abzubestellen.

Frische Drops Exklusive Deals Kein Spam
KingCans Logo - Jetzt online Sweets, Snacks und Drinks kaufen

Sweets, Snacks & Drinks

KC Trading GmbH
info@kingcans.de

  • Instagram
  • TikTok

Main product range

  • Crisps
  • Fruit gums
  • Pastries & Cookies
  • beverages
  • Instant noodles
  • Chewy candies
  • Chocolate

Topics

  • all products
  • bestseller
  • Halal products
  • Mystery boxes
  • new hits
  • Trends

Support

  • Account / Login
  • B2B portal
  • Contact
  • Payment & Shipping
  • Right of withdrawal
  • Cancel contract

Language

  • Deutsch
  • English
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, KingCans - Sweets & Snacks Powered by Shopify
  • Refund policy
  • Privacy policy
  • Terms of service
  • Shipping policy
  • Contact information
  • Legal notice
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.