Skip to content
  • Instagram
  • TikTok

We cover shipping costs for orders over €49!

Language

  • Deutsch
  • English
  • all products
    • all products
    • Chips & Salty Snacks
    • Fruit gums
    • Pastries & Cookies
    • beverages
    • Instant noodles
    • Chewy candies
    • Chocolate
    • Sorted by brand
  • new hits
  • Trends
    • Japan & Asia
    • Mert Brother - Eksioglu
    • TikTok Trends
    • USA Trends
    • Ya'ummi sauces
  • Pokémon Trading Cards
  • Mystery boxes
  • Sale %
  • Halal products
  • About KingCans
  • B2B portal
Log in

Country/region

  • Austria EUR €
  • Germany EUR €
  • Switzerland EUR €

Language

  • Deutsch
  • English
  • Instagram
  • TikTok
KingCans - Jetzt Sweets, Snacks und Getränke online kaufen
  • all products
    • all products
    • Chips & Salty Snacks
    • Fruit gums
    • Pastries & Cookies
    • beverages
    • Instant noodles
    • Chewy candies
    • Chocolate
    • Sorted by brand
  • new hits
  • Trends
    • Japan & Asia
    • Mert Brother - Eksioglu
    • TikTok Trends
    • USA Trends
    • Ya'ummi sauces
  • Pokémon Trading Cards
  • Mystery boxes
  • Sale %
  • Halal products
  • About KingCans
  • B2B portal
Log in Cart

Item added to your cart

View cart

Search results

  • Skittles Citrus 38g

    Skittles Citrus 38g

    Vendor:
    Mars Wrigley

    Skittles Citrus 38g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,09 EUR
    Regular price €1,09 EUR Sale price €1,09 EUR
    Unit price €28,68/kg
    Zum Produkt
  • Skittles Crazy Sours 38g

    Skittles Crazy Sours 38g

    Vendor:
    Mars Wrigley

    Skittles Crazy Sours 38g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,09 EUR
    Regular price €1,09 EUR Sale price €1,09 EUR
    Unit price €28,68/kg
    Zum Produkt
  • Skittles Fruit Chewies Pouch 137g

    Skittles Fruit Chewies Pouch 137g

    Vendor:
    Mars Wrigley

    Skittles Fruit Chewies Pouch 137g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €2,99 EUR
    Unit price €21,82/kg
    Zum Produkt
  • Skittles Giants Gooey 125g

    Skittles Giants Gooey 125g

    Vendor:
    Mars Wrigley

    Skittles Giants Gooey 125g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €2,99 EUR
    Unit price €23,92/kg
    Zum Produkt
  • American Classics Mystery Box mit US-Snacks und Drinks

    Mystery Box American Classics

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box American Classics

    Sofort lieferbar

    Regular price €44,99 EUR
    Regular price €44,99 EUR Sale price €44,99 EUR
    Zum Produkt
  • K-STIX Popping Candy Strawberry Choco 3x19g

    K-STIX Popping Candy Strawberry Choco 3x19g

    Vendor:
    KingCans

    K-STIX Popping Candy Strawberry Choco 3x19g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,49 EUR
    Regular price €2,49 EUR Sale price €2,49 EUR
    Unit price €43,68/kg
    Zum Produkt
  • Sparfuchs Edition: bunte internationale Snacks und Getränke

    Mystery Box Budget Saver Edition

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Budget Saver Edition

    Sofort lieferbar

    Regular price €34,99 EUR
    Regular price €34,99 EUR Sale price €34,99 EUR
    Zum Produkt
  • Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER

    Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER

    Sofort lieferbar

    Regular price €34,99 EUR
    Regular price €34,99 EUR Sale price €34,99 EUR
    Zum Produkt
  • Fini Jelly Strawberry Kisses 75g

    Fini Jelly Strawberry Kisses 75g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Fini Jelly Strawberry Kisses 75g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,29 EUR
    Regular price €1,29 EUR Sale price €1,29 EUR
    Unit price €17,20/kg
    Zum Produkt
  • Choco Lake Fruit Bites filled with Ice Cream, Pistachio, Strawberry, Mango & Raspberry Flavours 300g

    Choco Lake Fruit Bites filled with Ice Cream, Pistachio, Strawberry, Mango & Raspberry Flavours 300g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Choco Lake Fruit Bites filled with Ice Cream, Pistachio, Strawberry, Mango & Raspberry Flavours 300g

    Sofort lieferbar

    Regular price €3,99 EUR
    Regular price €3,99 EUR Sale price €3,99 EUR
    Unit price €13,30/kg
    Zum Produkt
  • Cutie Katty Candy Licker 35g Product vendor

    Cutie Katty Candy Licker 35g

    Vendor:
    Johny Bee

    Cutie Katty Candy Licker 35g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,29 EUR
    Regular price €1,29 EUR Sale price €1,29 EUR
    Unit price €36,86/kg
    Zum Produkt
  • KingCans Splash Ball Challenge 240ml Product vendor

    KingCans Splash Ball Challenge 240ml

    Vendor:
    KingCans

    KingCans Splash Ball Challenge 240ml

    Sofort lieferbar

    Regular price €3,29 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €3,29 EUR
    Unit price €13,71/L
    Zum Produkt
  • Fini Pink & Blue Bottles Halal 75g

    Fini Pink & Blue Bottles Halal 75g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Fini Pink & Blue Bottles Halal 75g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,29 EUR
    Regular price €1,29 EUR Sale price €1,29 EUR
    Unit price €17,20/kg
    Zum Produkt
  • Gaming Edition Mystery Box mit internationalen Snacks und Drinks

    Mystery Box Gaming Edition

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Gaming Edition

    Sofort lieferbar

    Regular price €44,99 EUR
    Regular price €44,99 EUR Sale price €44,99 EUR
    Zum Produkt
  • Choco Lake Fruit Bites filled with Ice Cream Pistachio, Strawberry, Mango & Raspberry 200g

    Choco Lake Fruit Bites filled with Ice Cream Pistachio, Strawberry, Mango & Raspberry 200g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Choco Lake Fruit Bites filled with Ice Cream Pistachio, Strawberry, Mango & Raspberry 200g

    Sofort lieferbar

    Regular price €3,99 EUR
    Regular price €3,99 EUR Sale price €3,99 EUR
    Unit price €19,95/kg
    Zum Produkt
  • Mystery Box Summer Drinks

    Mystery Box Summer Drinks

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Summer Drinks

    Sofort lieferbar

    Regular price €24,99 EUR
    Regular price €24,99 EUR Sale price €24,99 EUR
    Zum Produkt
  • Fini Sour Little Mix Halal 75g

    Fini Sour Little Mix Halal 75g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Fini Sour Little Mix Halal 75g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,29 EUR
    Regular price €1,29 EUR Sale price €1,29 EUR
    Unit price €17,20/kg
    Zum Produkt
  • Sweet Flash Strawnana 25ml Product vendor

    Sweet Flash Strawnana 25ml

    Sold out
    Vendor:
    Sweet Flash

    Sweet Flash Strawnana 25ml

    Regular price €1,49 EUR
    Regular price €1,49 EUR Sale price €1,49 EUR
    Unit price €59,60/L
    Zum Produkt
    Sold out
  • Dr. Sour Crazy Cola Bottles 90g Product vendor

    Dr. Sour Crazy Cola Bottles 90g

    Sold out
    Vendor:
    Felko Holland

    Dr. Sour Crazy Cola Bottles 90g

    Regular price €3,29 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €3,29 EUR
    Unit price €4,11/100g
    Zum Produkt
    Sold out

Kingcans Insider

Abonniere unseren
Newsletter

Erfahre als Erster von neuen Trendprodukten und exklusiven Angeboten.

Es ist jederzeit möglich, den Newsletter abzubestellen.

Frische Drops Exklusive Deals Kein Spam
KingCans Logo - Jetzt online Sweets, Snacks und Drinks kaufen

Sweets, Snacks & Drinks

KC Trading GmbH
info@kingcans.de

  • Instagram
  • TikTok

Main product range

  • Crisps
  • Fruit gums
  • Pastries & Cookies
  • beverages
  • Instant noodles
  • Chewy candies
  • Chocolate

Topics

  • all products
  • bestseller
  • Halal products
  • Mystery boxes
  • new hits
  • Trends

Support

  • Account / Login
  • B2B portal
  • Contact
  • Payment & Shipping
  • Right of withdrawal
  • Cancel contract

Language

  • Deutsch
  • English
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, KingCans - Sweets & Snacks Powered by Shopify
  • Refund policy
  • Privacy policy
  • Terms of service
  • Shipping policy
  • Contact information
  • Legal notice
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.