Skip to content
  • Instagram
  • TikTok

We cover shipping costs for orders over €49!

Language

  • Deutsch
  • English
  • all products
    • all products
    • Chips & Salty Snacks
    • Fruit gums
    • Pastries & Cookies
    • beverages
    • Instant noodles
    • Chewy candies
    • Chocolate
    • Sorted by brand
  • new hits
  • Trends
    • Japan & Asia
    • Mert Brother - Eksioglu
    • TikTok Trends
    • USA Trends
    • Ya'ummi sauces
  • Pokémon Trading Cards
  • Mystery boxes
  • Sale %
  • Halal products
  • About KingCans
  • B2B portal
Log in

Country/region

  • Austria EUR €
  • Germany EUR €
  • Switzerland EUR €

Language

  • Deutsch
  • English
  • Instagram
  • TikTok
KingCans - Jetzt Sweets, Snacks und Getränke online kaufen
  • all products
    • all products
    • Chips & Salty Snacks
    • Fruit gums
    • Pastries & Cookies
    • beverages
    • Instant noodles
    • Chewy candies
    • Chocolate
    • Sorted by brand
  • new hits
  • Trends
    • Japan & Asia
    • Mert Brother - Eksioglu
    • TikTok Trends
    • USA Trends
    • Ya'ummi sauces
  • Pokémon Trading Cards
  • Mystery boxes
  • Sale %
  • Halal products
  • About KingCans
  • B2B portal
Log in Cart

Item added to your cart

View cart

Search results

  • RF Mochi Snack Pack Vanilla 40g

    RF Mochi Snack Pack Vanilla 40g

    Vendor:
    KingCans

    RF Mochi Snack Pack Vanilla 40g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,46 EUR
    Regular price €1,45 EUR Sale price €1,46 EUR
    Unit price €36,50/kg
    Zum Produkt
  • RF Mochi Snack Pack Strawberry Cheesecake 40g

    RF Mochi Snack Pack Strawberry Cheesecake 40g

    Vendor:
    KingCans

    RF Mochi Snack Pack Strawberry Cheesecake 40g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,46 EUR
    Regular price €1,45 EUR Sale price €1,46 EUR
    Unit price €36,50/kg
    Zum Produkt
  • RF Mochi Snack Pack Tiramisu 40g

    RF Mochi Snack Pack Tiramisu 40g

    Vendor:
    KingCans

    RF Mochi Snack Pack Tiramisu 40g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,46 EUR
    Regular price €1,45 EUR Sale price €1,46 EUR
    Unit price €36,50/kg
    Zum Produkt
  • RF Mochi Snackpack Maple Pancake 40g

    RF Mochi Snackpack Maple Pancake 40g

    Vendor:
    KingCans

    RF Mochi Snackpack Maple Pancake 40g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,46 EUR
    Regular price €1,45 EUR Sale price €1,46 EUR
    Unit price €36,50/kg
    Zum Produkt
  • RF Mochi Snack Pack Creamy Matcha 40g

    RF Mochi Snack Pack Creamy Matcha 40g

    Vendor:
    KingCans

    RF Mochi Snack Pack Creamy Matcha 40g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,46 EUR
    Regular price €1,45 EUR Sale price €1,46 EUR
    Unit price €36,50/kg
    Zum Produkt
  • Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER

    Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER

    Sofort lieferbar

    Regular price €34,99 EUR
    Regular price €34,99 EUR Sale price €34,99 EUR
    Zum Produkt
  • Samyang Zzaldduk Snack 120g Product vendor

    Samyang Zzaldduk Snack 120g

    Vendor:
    Samyang Foods

    Samyang Zzaldduk Snack 120g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €2,99 EUR
    Unit price €24,92/kg
    Zum Produkt
  • YURAKU Black Thunder Chocolate Bite Size Pouch 62g

    YURAKU Black Thunder Chocolate Bite Size Pouch 62g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    YURAKU Black Thunder Chocolate Bite Size Pouch 62g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,79 EUR
    Regular price €2,49 EUR Sale price €2,79 EUR
    Unit price €45,00/kg
    Zum Produkt
  • Sunshine Snack - Crix Mild Chili 45g

    Sunshine Snack - Crix Mild Chili 45g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Sunshine Snack - Crix Mild Chili 45g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,44 EUR
    Regular price €1,29 EUR Sale price €1,44 EUR
    Unit price €32,00/kg
    Zum Produkt
  • Chispy Rancho 80g

    Chispy Rancho 80g

    Vendor:
    Chispy

    Chispy Rancho 80g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,49 EUR
    Regular price €1,49 EUR Sale price €1,49 EUR
    Unit price €18,63/kg
    Zum Produkt
  • Doritos Nacho Cheese Chips Cup 60g

    Doritos Nacho Cheese Chips Cup 60g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Doritos Nacho Cheese Chips Cup 60g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,49 EUR
    Regular price €2,29 EUR Sale price €2,49 EUR
    Unit price €41,50/kg
    Zum Produkt
  • Chispy Nachos 80g

    Chispy Nachos 80g

    Vendor:
    Chispy

    Chispy Nachos 80g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,49 EUR
    Regular price €1,49 EUR Sale price €1,49 EUR
    Unit price €18,63/kg
    Zum Produkt
  • Crispy Sriracha 80g

    Crispy Sriracha 80g

    Vendor:
    Chispy

    Crispy Sriracha 80g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,49 EUR
    Regular price €1,49 EUR Sale price €1,49 EUR
    Unit price €18,63/kg
    Zum Produkt
  • Samyang Extreme Zzaldduk 2x Spicy Snack 80g Product vendor

    Samyang Extreme Zzaldduk 2x Spicy Snack 80g

    Vendor:
    Samyang Foods

    Samyang Extreme Zzaldduk 2x Spicy Snack 80g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,99 EUR
    Regular price €2,99 EUR Sale price €2,99 EUR
    Unit price €37,38/kg
    Zum Produkt
  • Kingflix N' Chill Mystery Box mit zufälliger Auswahl internationaler Snacks und Drinks für Film- und Serienabende

    Mystery Box Kingflix N' Chill

    Vendor:
    KingCans

    Mystery Box Kingflix N' Chill

    Sofort lieferbar

    Regular price €44,99 EUR
    Regular price €44,99 EUR Sale price €44,99 EUR
    Zum Produkt
  • Seedos Taco 120g Product vendor

    Seedos Taco 100g

    Vendor:
    Seedos

    Seedos Taco 100g

    Sofort lieferbar

    Regular price €0,99 EUR
    Regular price €0,99 EUR Sale price €0,99 EUR
    Unit price €8,25/kg
    Zum Produkt
  • Tigaz Corn Chips - Ramen Noodles 20g

    Tigaz Corn Chips - Ramen Noodles 20g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Tigaz Corn Chips - Ramen Noodles 20g

    Sofort lieferbar

    Regular price €0,89 EUR
    Regular price €0,85 EUR Sale price €0,89 EUR
    Unit price €44,50/kg
    Zum Produkt
  • Tigaz Corn Chips - Sweet Corn 20g

    Tigaz Corn Chips - Sweet Corn 20g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Tigaz Corn Chips - Sweet Corn 20g

    Sofort lieferbar

    Regular price €0,89 EUR
    Regular price €0,85 EUR Sale price €0,89 EUR
    Unit price €44,50/kg
    Zum Produkt
  • Sunshine Snack - Crix Cheese 45g

    Sunshine Snack - Crix Cheese 45g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Sunshine Snack - Crix Cheese 45g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,44 EUR
    Regular price €1,29 EUR Sale price €1,44 EUR
    Unit price €32,00/kg
    Zum Produkt
  • Sunshine Snack - Crix Peanut 45g

    Sunshine Snack - Crix Peanut 45g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Sunshine Snack - Crix Peanut 45g

    Sofort lieferbar

    Regular price €1,44 EUR
    Regular price €1,29 EUR Sale price €1,44 EUR
    Unit price €32,00/kg
    Zum Produkt
  • Bergen Dubai Style Cookies Pistachio 96g

    Bergen Dubai Style Cookies Pistachio 96g

    Vendor:
    KingCans

    Bergen Dubai Style Cookies Pistachio 96g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,49 EUR
    Regular price €2,29 EUR Sale price €2,49 EUR
    Unit price €25,94/kg
    Zum Produkt
  • Seedos Extra Salt 120g Product vendor

    Seedos Extra Salt 100g

    Vendor:
    Seedos

    Seedos Extra Salt 100g

    Sofort lieferbar

    Regular price €0,99 EUR
    Regular price €0,99 EUR Sale price €0,99 EUR
    Unit price €8,25/kg
    Zum Produkt
  • Choco Lake Chocolate Bites Mango Crunchy Dough Filling 200g

    Choco Lake Chocolate Bites Mango Crunchy Dough Filling 200g

    Vendor:
    KingCans - Sweets & Snacks

    Choco Lake Chocolate Bites Mango Crunchy Dough Filling 200g

    Sofort lieferbar

    Regular price €3,99 EUR
    Regular price €3,99 EUR Sale price €3,99 EUR
    Unit price €19,95/kg
    Zum Produkt
  • Dr. Fire Crisps Cheesy Jalapeno 80g

    Dr. Fire Crisps Cheesy Jalapeno 80g

    Vendor:
    Felko Holland B.V.

    Dr. Fire Crisps Cheesy Jalapeno 80g

    Sofort lieferbar

    Regular price €2,25 EUR
    Regular price €2,25 EUR Sale price €2,25 EUR
    Unit price €28,13/kg
    Zum Produkt
  • 1
  • 2

Kingcans Insider

Abonniere unseren
Newsletter

Erfahre als Erster von neuen Trendprodukten und exklusiven Angeboten.

Es ist jederzeit möglich, den Newsletter abzubestellen.

Frische Drops Exklusive Deals Kein Spam
KingCans Logo - Jetzt online Sweets, Snacks und Drinks kaufen

Sweets, Snacks & Drinks

KC Trading GmbH
info@kingcans.de

  • Instagram
  • TikTok

Main product range

  • Crisps
  • Fruit gums
  • Pastries & Cookies
  • beverages
  • Instant noodles
  • Chewy candies
  • Chocolate

Topics

  • all products
  • bestseller
  • Halal products
  • Mystery boxes
  • new hits
  • Trends

Support

  • Account / Login
  • B2B portal
  • Contact
  • Payment & Shipping
  • Right of withdrawal
  • Cancel contract

Language

  • Deutsch
  • English
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • EPS
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Union Pay
  • Visa
© 2026, KingCans - Sweets & Snacks Powered by Shopify
  • Refund policy
  • Privacy policy
  • Terms of service
  • Shipping policy
  • Contact information
  • Legal notice
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.