all products
Discover the entire Kingcans range at a glance: From sweet American treats and classic candies to trendy TikTok favorites and popular snacks and drinks from the USA, Japan, and across Asia . Whether fruity, sour, chocolatey, or salty – at Kingcans you'll find the latest international highlights and cult products that will make your kiosk-loving heart beat faster, conveniently available to order online.
-
Children's Milkredible Cocoa 23.4g
Vendor:FerreroRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €127,78/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Kinder Creamy India 19g
Vendor:FerreroRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €78,42/kg€1,29 EURSale price €1,49 EUR -
Sold outNerds Watermelon & Cherry 46.7g
Vendor:FerraraRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €42,61/kg€1,99 EURSale price €1,99 EURSold out -
Seedos Sour Cream 100g
Vendor:SeedosRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €8,25/kg€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Pepsi Cream Soda Limited Edition 330ml
Vendor:Pepsi CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
American Bakery Caramel Cones 112g
Vendor:American BakeryRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €13,30/kg€1,99 EURSale price €1,49 EURSale -
Eksioglu Sausage - Chicken Bratwurst Mix Bundle – 4 Varieties
Vendor:EksiogluRegular price €19,99 EURRegular priceUnit price €12,49/kg€19,99 EURSale price €19,99 EUR -
Red Bull Iced Vanilla Berry 250ml
Vendor:Red Bull GmbHRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €11,96/L€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Nerds Rope Tropical 26g BBD 04/26
Vendor:Ferrara CandyRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €76,54/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
American Bakery Cookies & Peanuts 96g
Vendor:American BakeryRegular price €2,29 EURRegular priceUnit price €23,85/kg€1,99 EURSale price €2,29 EURSold out -
Sold outSamyang Cream Carbonara 140g
Vendor:Samyang FoodsRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €2,14/100g€2,99 EURSale price €2,99 EURSold out -
Flautas Blue Fiery Hot Chilli Lemon 60g
Vendor:BarcelRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €41,50/kg€1,99 EURSale price €2,49 EUR -
Seedos Taco 100g
Vendor:SeedosRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €8,25/kg€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Sold outCruncheez Cheezy Jalapeno 150g
Vendor:InventureRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €23,27/kg€2,99 EURSale price €3,49 EURSold out -
Stickies Ice Sticks
Vendor:Stickies GmbHRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €6,23/L€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
Seedos Chilli & Lime 100g
Vendor:SeedosRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €8,25/kg€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Sold outCruncheez Fiery Hot 150g
Vendor:InventureRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €23,27/kg€2,99 EURSale price €3,49 EURSold out -
Samyang Carbonara Hot Chicken Ramen Noodles Korea 130g
Vendor:Samyang FoodsRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €23,00/kg€2,99 EURSale price €2,99 EURSold out -
Bergen Obsession Cookies & Cream Vanilla 128g
Vendor:BergenRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €20,73/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
Nerds Rope Rainbow 26g
Vendor:Ferrara CandyRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €7,65/100g€1,99 EURSale price €1,99 EUR
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.