all products
Discover the entire Kingcans range at a glance: From sweet American treats and classic candies to trendy TikTok favorites and popular snacks and drinks from the USA, Japan, and across Asia . Whether fruity, sour, chocolatey, or salty – at Kingcans you'll find the latest international highlights and cult products that will make your kiosk-loving heart beat faster, conveniently available to order online.
-
Samyang Quattro Cheese 145g
Vendor:Samyang FoodsRegular price €3,29 EURRegular priceUnit price €2,27/100g€2,99 EURSale price €3,29 EUR -
Tommy's Sour Bears 128g
Vendor:Candy BreakRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €15,55/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
Seedos Extra Salt 100g
Vendor:SeedosRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €8,25/kg€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Sold outNerds box Grape / Strawberry 141g
Vendor:FerraraRegular price €3,29 EURRegular priceUnit price €23,33/kg€2,99 EURSale price €3,29 EURSold out -
Sold outSour Patch Extreme Box 99g
Vendor:MondelēzRegular price €3,29 EURRegular priceUnit price €33,23/kg€2,99 EURSale price €3,29 EURSold out -
Nerds Grape & Strawberry 46g
Vendor:Ferrara CandyRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €4,26/100g€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
Tommy's Bears Mixed Fruit 128g
Vendor:Candy BreakRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €1,55/100g€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
Seedos Blue Seeds 100g
Vendor:SeedosRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €0,99/100g€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Crispy Sriracha 80g
Vendor:ChispyRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €18,63/kg€1,49 EURSale price €1,49 EUR -
Sold outSour Patch Kids Cola 130g
Vendor:MondelēzRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €23,00/kg€2,99 EURSale price €2,99 EURSold out -
Nerds Rope Very Berry 26g
Vendor:Ferrara CandyRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €76,54/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
Sold outDr. Sour UFO's 80g
Vendor:Felko HollandRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €3,74/100g€2,99 EURSale price €2,99 EURSold out -
Chispy Rancho 80g
Vendor:ChispyRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €18,63/kg€1,49 EURSale price €1,49 EUR -
Samyang Sweet & Spicy Big Bowl 115g
Vendor:Samyang FoodsRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €34,70/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Seedos Salted Caramel 100g
Vendor:SeedosRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €0,99/100g€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Chispy Nachos 80g
Vendor:ChispyRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €18,63/kg€1,49 EURSale price €1,49 EUR -
Sold outRed Bull Curuba Elderflower 250ml
Vendor:Red Bull GmbHRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €11,96/L€2,99 EURSale price €2,99 EURSold out -
Sold outDr. Sour Crazy Cola Bottles 90g
Vendor:Felko HollandRegular price €3,29 EURRegular priceUnit price €4,11/100g€2,99 EURSale price €3,29 EURSold out -
Wonder Peach Ice Toothpicks in a metal tin – 100 flavored sticks
Vendor:Perfekto24Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price €62,29/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Chispy Caramel Sesame Sticks 80g
Vendor:ChispyRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €18,63/kg€1,49 EURSale price €1,49 EUR
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.