Chips & Snacks
45 Produkte
-
Doritos Nacho Cheese Chips Cup 60g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €41,50/kg€2,29 EURSale price €2,49 EUR -
Sunshine Snack - Crix Jalapeño Cheese 45g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,44 EURRegular priceUnit price €32,00/kg€1,29 EURSale price €1,44 EUR -
Sunshine Snack - Crix Peanut 45g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,44 EURRegular priceUnit price €32,00/kg€1,29 EURSale price €1,44 EUR -
Sunshine Snack - Crix Cheese 45g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,44 EURRegular priceUnit price €32,00/kg€1,29 EURSale price €1,44 EUR -
Sunshine Snack - Crix Mild Chili 45g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,44 EURRegular priceUnit price €32,00/kg€1,29 EURSale price €1,44 EUR -
Tigaz Corn Chips - Chilli & Lime 20g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,95 EURRegular priceUnit price €47,50/kg€0,85 EURSale price €0,95 EUR -
Tigaz Corn Chips - Cheese 20g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,89 EURRegular priceUnit price €44,50/kg€0,85 EURSale price €0,89 EUR -
Tigaz Corn Chips - Sweet Corn 20g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,89 EURRegular priceUnit price €44,50/kg€0,85 EURSale price €0,89 EUR -
Tigaz Corn Chips - Ramen Noodles 20g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,89 EURRegular priceUnit price €44,50/kg€0,85 EURSale price €0,89 EUR -
Tigaz Corn Chips - Pizza 20g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,89 EURRegular priceUnit price €44,50/kg€0,85 EURSale price €0,89 EUR -
Pringles 7-Layer Dip 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Pringles Pizza 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Pringles Honey & Mustard 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Pringles Ranch 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Pringles Mexican Street Corn 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
El Sabor Nacho 'n Dip Chili Nacho Chips + Cheese Sauce 175g
Vendor:HostessRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €17,09/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
El Sabor Nacho 'n Dip Guacamole 175g
Vendor:KingCansRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €17,09/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
El Sabor Nacho 'n Dip Jalapeno Cheese 175g
Vendor:KingCansRegular price €2,99 EURRegular price€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Dr. Fire Crisps Flamin' Dragon 80g
Vendor:Felko Holland B.V.Regular price €2,25 EURRegular priceUnit price €28,13/kg€2,25 EURSale price €2,25 EUR -
Dr. Fire Crisps Cheesy Jalapeno 80g
Vendor:Felko Holland B.V.Regular price €2,25 EURRegular priceUnit price €28,13/kg€2,25 EURSale price €2,25 EUR
Kingcans
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.