Chips & Snacks
45 Produkte
-
Flautas Blue Fiery Hot Chilli Lemon 60g
Vendor:BarcelRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €41,50/kg€1,99 EURSale price €2,49 EUR -
Seedos Sour Cream 100g
Vendor:SeedosRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €8,25/kg€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Seedos Taco 100g
Vendor:SeedosRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €8,25/kg€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Seedos Blue Seeds 100g
Vendor:SeedosRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €0,99/100g€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Seedos Salted Caramel 100g
Vendor:SeedosRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €0,99/100g€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Seedos Chilli & Lime 100g
Vendor:SeedosRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €8,25/kg€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Seedos Original 100g
Vendor:SeedosRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €8,25/kg€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Seedos Extra Salt 100g
Vendor:SeedosRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €8,25/kg€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Samyang Carbonara Hot Chicken Ramen Noodles Korea 130g
Vendor:Samyang FoodsRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €23,00/kg€2,99 EURSale price €2,99 EURSold out -
Sold outCruncheez Fiery Hot 150g
Vendor:InventureRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €23,27/kg€2,99 EURSale price €3,49 EURSold out -
Sold outCruncheez Cheezy Jalapeno 150g
Vendor:InventureRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €23,27/kg€2,99 EURSale price €3,49 EURSold out -
Chispy Nachos 80g
Vendor:ChispyRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €18,63/kg€1,49 EURSale price €1,49 EUR -
Chispy Salted Sesame Sticks 80g
Vendor:ChispyRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €18,63/kg€1,49 EURSale price €1,49 EUR -
Crispy Sriracha 80g
Vendor:ChispyRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €18,63/kg€1,49 EURSale price €1,49 EUR -
Chispy Caramel Sesame Sticks 80g
Vendor:ChispyRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €18,63/kg€1,49 EURSale price €1,49 EUR -
Chispy Rancho 80g
Vendor:ChispyRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €18,63/kg€1,49 EURSale price €1,49 EUR -
Mac Heaven Mac & Cheese Cheddar 184g
Vendor:KingCansRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €18,97/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Mac Heaven Mac & Cheese Four Cheese 184g
Vendor:KingCansRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €18,97/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Mac Heaven Mac & Cheese Smokey Gouda 184g
Vendor:KingCansRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €18,97/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER
Vendor:KingCansRegular price €34,99 EURRegular price€34,99 EURSale price €34,99 EUR
Kingcans
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.