Halal
In the Halal category at KingCans, you'll find sweets, snacks, and drinks made with halal-compliant ingredients. Discover international brands, popular classics, and trendy products that fit into a halal-conscious diet. The selection is regularly expanded, offering you safe and enjoyable snacking.
56 Produkte
-
ZED Candy Blackcurrant Jawbreaker 41.3g
Vendor:ZED CandyRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €23,97/kg€0,99 EURSale price €0,99 EURSold out -
Sold outSweet Flash Strawnana 25ml
Vendor:Sweet FlashRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €59,60/L€1,49 EURSale price €1,49 EURSold out -
Sold outDr. Sweet Peeled Banana Gummies 80g
Vendor:Dr. SweetRegular price €3,29 EURRegular priceUnit price €41,13/kg€2,99 EURSale price €3,29 EURSold out -
Fanta Golden Grape Japan 500ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,79 EURRegular priceUnit price €5,58/L€2,49 EURSale price €2,79 EUR -
Fanta Shine Muscat 500ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,79 EURRegular priceUnit price €5,58/L€2,49 EURSale price €2,79 EUR -
Karuzo Croissant Strawberry Cheesecake Cream 82g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,17 EURRegular priceUnit price €14,27/kg€1,09 EURSale price €1,17 EUR -
Fini Jelly Honeydew Melon Bubblegum Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Kemo Sponge Layer Cake - Strawberry Creme 35g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,95 EURRegular priceUnit price €27,14/kg€0,95 EURSale price €0,95 EUR -
Fini Jelly Wild Strawberry Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Rainbow & Cream Tubes Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Kemo Sponge Layer Cake - Lemon Cream 35g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,95 EURRegular priceUnit price €27,14/kg€0,95 EURSale price €0,95 EUR -
Karuzo Pistachio Cream Croissant 82g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,09 EURRegular priceUnit price €13,29/kg€1,09 EURSale price €1,09 EUR -
Fini Pink & Blue Bottles Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Sour Strawberry Pencils Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Jelly Sharks - Halal Sharks 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,25 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Jelly Bananas Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Tropical Mix Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Tube Creamy Berries Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Kemo Riolet - Banana Roll 40g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,95 EURRegular priceUnit price €23,75/kg€0,89 EURSale price €0,95 EUR -
Kemo Riolet - Cocoa Roll 40g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,95 EURRegular priceUnit price €23,75/kg€0,95 EURSale price €0,95 EUR
Kingcans
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.