Halal
In the Halal category at KingCans, you'll find sweets, snacks, and drinks made with halal-compliant ingredients. Discover international brands, popular classics, and trendy products that fit into a halal-conscious diet. The selection is regularly expanded, offering you safe and enjoyable snacking.
56 Produkte
-
Hata Ramune Blueberry Japan 200ml
Vendor:KingCansRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/L€3,49 EURSale price €3,99 EUR -
Fini Jelly Strawberry Kisses 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Sour Rainbow Strips Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Sour Watermelon Slices Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Clear Twin Cherries Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Hata Ramune Melon Japan 200ml
Vendor:KingCansRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/L€3,49 EURSale price €3,99 EUR -
Fini Peach Rings Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Neon Bears Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,20 EURRegular priceUnit price €16,00/kg€1,29 EURSale price €1,20 EURSale -
Fini Magic Carpets Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Jelly Crocodiles Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Sold outFini Bubble Gum Balls Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EURSold out -
Fini Sour Jelly Worms Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Sour Rainbow Tubes Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Sour Little Mix Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Watermelon Gum Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Twinkies Original 210g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,99 EURRegular priceUnit price €28,52/kg€5,99 EURSale price €5,99 EUR
Kingcans
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.