Japan & Asia
Discover sweets, snacks, and drinks from Japan and Asia at KingCans. From beloved classics to trendy new arrivals, you'll find unique flavors, limited editions, and unusual products. Ideal for anyone who wants to try Asian food trends and discover new favorites.
51 Produkte
-
Choco Lake Chocolate Bites Bonello Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Bisco Cream Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Pistachio Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Cheesecake Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Peanut Butter Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Fruit Bites filled with Ice Cream, Pistachio, Strawberry, Mango & Raspberry Flavours 300g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €13,30/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Mango Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Arabia Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Fruit Bites filled with Ice Cream Pistachio, Strawberry, Mango & Raspberry 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Cookies & Cream Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Fanta White Peach Aluminum Can Japan 300ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €9,97/L€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Hata Ramune Melon Japan 200ml
Vendor:KingCansRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/L€3,49 EURSale price €3,99 EUR -
Hata Ramune Blueberry Japan 200ml
Vendor:KingCansRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/L€3,49 EURSale price €3,99 EUR -
YURAKU Black Thunder Chocolate Bite Size Pouch 62g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €2,79 EURRegular priceUnit price €45,00/kg€2,49 EURSale price €2,79 EUR -
Fanta Shine Muscat 500ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,79 EURRegular priceUnit price €5,58/L€2,49 EURSale price €2,79 EUR -
Fanta Golden Grape Japan 500ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,79 EURRegular priceUnit price €5,58/L€2,49 EURSale price €2,79 EUR -
Mentos DUO Soft Candy - Grape & Soda 45g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €55,33/kg€2,29 EURSale price €2,49 EUR -
Doritos Nacho Cheese Chips Cup 60g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €41,50/kg€2,29 EURSale price €2,49 EUR -
K-STIX Popping Candy Choco 3x18g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €46,11/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
K-STIX Popping Candy Strawberry Choco 3x19g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €43,68/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR
Kingcans
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.