Japan & Asia
Discover sweets, snacks, and drinks from Japan and Asia at KingCans. From beloved classics to trendy new arrivals, you'll find unique flavors, limited editions, and unusual products. Ideal for anyone who wants to try Asian food trends and discover new favorites.
51 Produkte
-
K-STIX Almond Choco 3x18g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €46,11/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
K-STIX Crunchy Choco 3x18g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €46,11/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
Bardollini Matcha Caramels 175g
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €11,37/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
RF Mochi Snack Pack Vanilla 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
RF Mochi Snack Pack Strawberry Cheesecake 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
RF Mochi Snackpack Maple Pancake 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
RF Mochi Snack Pack Tiramisu 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
RF Mochi Snack Pack Creamy Matcha 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
Tic Tac Giant Orange & Mint Travel Edition XXL 255g
Vendor:FerreroRegular price €11,49 EURRegular priceUnit price €45,06/kg€11,49 EURSale price €11,49 EUR -
Oreo Dutch Cocoa Wafer Choco Vanilla 117g
Vendor:MondelezRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €0,02/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
Oreo Dutch Cocoa Wafer Double Choco 117g
Vendor:MondelezRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €17,01/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR
Kingcans
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.