Chocolate
27 Produkte
-
American Bakery Caramel Cones 112g
Vendor:American BakeryRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €13,30/kg€1,99 EURSale price €1,49 EURSale -
Kinder Creamy India 19g
Vendor:FerreroRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €78,42/kg€1,29 EURSale price €1,49 EUR -
Children's Milkredible Cocoa 23.4g
Vendor:FerreroRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €127,78/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Tahini Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Bonello Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Bisco Cream Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Pistachio Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Cheesecake Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Peanut Butter Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Fruit Bites filled with Ice Cream, Pistachio, Strawberry, Mango & Raspberry Flavours 300g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €13,30/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Mango Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Arabia Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Fruit Bites filled with Ice Cream Pistachio, Strawberry, Mango & Raspberry 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Cookies & Cream Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
YURAKU Black Thunder Chocolate Bite Size Pouch 62g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €2,79 EURRegular priceUnit price €45,00/kg€2,49 EURSale price €2,79 EUR -
Kemo Sponge Layer Cake - Strawberry Creme 35g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,95 EURRegular priceUnit price €27,14/kg€0,95 EURSale price €0,95 EUR -
Kemo Sponge Layer Cake - Lemon Cream 35g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,95 EURRegular priceUnit price €27,14/kg€0,95 EURSale price €0,95 EUR -
Kemo Riolet - Cocoa Roll 40g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,95 EURRegular priceUnit price €23,75/kg€0,95 EURSale price €0,95 EUR -
K-STIX Popping Candy Choco 3x18g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €46,11/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
K-STIX Popping Candy Strawberry Choco 3x19g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €43,68/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR
Kingcans
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.