all products
Discover the entire Kingcans range at a glance: From sweet American treats and classic candies to trendy TikTok favorites and popular snacks and drinks from the USA, Japan, and across Asia . Whether fruity, sour, chocolatey, or salty – at Kingcans you'll find the latest international highlights and cult products that will make your kiosk-loving heart beat faster, conveniently available to order online.
-
Pokémon Cards Final Flame China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR -
Pokémon Card Bonus Round China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR -
Pokémon Cards True Mystery China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR -
Pokémon Cards Dark Crystal Blade China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceUnit price €5,49 eachSale price €5,49 EUR -
Pokémon Cards Blade Awakening China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular price€5,49 EURSale price €5,49 EUR -
Pokémon TCG Scarlet ex (SV1S) Booster Pack
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €4,99 EURRegular price€4,99 EURSale price €4,99 EURSold out -
Pokémon TCG Silver Lance s6H Booster Pack
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €4,99 EURRegular price€4,99 EURSale price €4,99 EURSold out -
Pokémon Cards Brilliant Fantasy China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceUnit price €5,49 eachSale price €5,49 EUR -
Fini Peach Rings Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Neon Bears Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,20 EURRegular priceUnit price €16,00/kg€1,29 EURSale price €1,20 EURSale -
Fini Magic Carpets Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Jelly Crocodiles Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Sold outFini Bubble Gum Balls Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EURSold out -
Fini Sour Jelly Worms Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Sour Little Mix Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Sour Rainbow Tubes Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Watermelon Gum Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Tigaz Corn Chips - Ramen Noodles 20g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,89 EURRegular priceUnit price €44,50/kg€0,85 EURSale price €0,89 EUR -
Sunshine Snack - Crix Peanut 45g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,44 EURRegular priceUnit price €32,00/kg€1,29 EURSale price €1,44 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Tahini Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.