all products
Discover the entire Kingcans range at a glance: From sweet American treats and classic candies to trendy TikTok favorites and popular snacks and drinks from the USA, Japan, and across Asia . Whether fruity, sour, chocolatey, or salty – at Kingcans you'll find the latest international highlights and cult products that will make your kiosk-loving heart beat faster, conveniently available to order online.
-
Kool-Aid Drink Mix Strawberry Kiwi 4.8g
Vendor:KingCansRegular price €0,85 EURRegular priceUnit price €177,08/kg€0,85 EURSale price €0,85 EUR -
Kool-Aid Pink Lemonade Drink Mix 6.5g
Vendor:ZED CandyRegular price €0,85 EURRegular price€0,85 EURSale price €0,85 EUR -
RF Mochi Snack Pack Vanilla 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
Kool-Aid Singles Black Cherry 3.6g
Vendor:KingCansRegular price €0,85 EURRegular priceUnit price €236,11/kg€0,85 EURSale price €0,85 EUR -
Kool-Aid Drink Mix Strawberry 3.9g
Vendor:KingCansRegular price €0,85 EURRegular priceUnit price €217,95/kg€0,85 EURSale price €0,85 EUR -
RF Mochi Snack Pack Strawberry Cheesecake 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
K-STIX Crunchy Choco 3x18g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €46,11/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
K-STIX Almond Choco 3x18g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €46,11/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
K-STIX Popping Candy Strawberry Choco 3x19g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €43,68/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
Bardollini Matcha Caramels 175g
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €11,37/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
K-STIX Popping Candy Choco 3x18g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €46,11/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
Pokemon Cards Munkidori SAR Japanese
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €4,99 EURRegular priceSale price €4,99 EUR -
Pokémon Cards Violet ex Japanese
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €4,99 EURRegular priceSale price €4,99 EUR -
Pokémon Cards Cyber Judge Korean
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,50 EURRegular priceSale price €3,50 EUR -
Pokémon cards Ancient Roar Korean
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,50 EURRegular priceSale price €3,50 EUR -
Pokémon cards Violet ex Korean
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,50 EURRegular priceSale price €3,50 EUR -
Pokémon Cards Triplet Beat Korean
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,50 EURRegular priceSale price €3,50 EUR -
Pokémon Cards Night Wanderer Korean
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,50 EURRegular priceSale price €3,50 EUR -
Pokémon Cards Scarlet & Violet Expansion Pack Stellar Miracle Pack Japan
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR -
Pokémon Cards Cyber Judge Japan
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.