all products
Discover the entire Kingcans range at a glance: From sweet American treats and classic candies to trendy TikTok favorites and popular snacks and drinks from the USA, Japan, and across Asia . Whether fruity, sour, chocolatey, or salty – at Kingcans you'll find the latest international highlights and cult products that will make your kiosk-loving heart beat faster, conveniently available to order online.
-
Terry's Chocolate Orange Dark 145g
Vendor:MondelezRegular price €4,99 EURRegular priceUnit price €34,41/kg€4,99 EURSale price €4,99 EUR -
Terry's Chocolate Orange Milk 145g
Vendor:MondelezRegular price €4,99 EURRegular priceUnit price €34,41/kg€4,99 EURSale price €4,99 EUR -
Tic Tac Giant Orange & Mint Travel Edition XXL 255g
Vendor:FerreroRegular price €11,49 EURRegular priceUnit price €45,06/kg€11,49 EURSale price €11,49 EUR -
Bergen Japanese Cheesecake Cookies 128g
Vendor:BergenRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €15,55/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
Dr. Fire Crisps Cheesy Jalapeno 80g
Vendor:Felko Holland B.V.Regular price €2,25 EURRegular priceUnit price €28,13/kg€2,25 EURSale price €2,25 EUR -
Dr. Fire Crisps Afterburner 80g
Vendor:Felko Holland B.V.Regular price €2,25 EURRegular priceUnit price €28,13/kg€2,25 EURSale price €2,25 EUR -
El Sabor Nacho 'n Dip Jalapeno Cheese 175g
Vendor:KingCansRegular price €2,99 EURRegular price€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Dr. Fire Crisps Flamin' Dragon 80g
Vendor:Felko Holland B.V.Regular price €2,25 EURRegular priceUnit price €28,13/kg€2,25 EURSale price €2,25 EUR -
El Sabor Nacho 'n Dip Chili Nacho Chips + Cheese Sauce 175g
Vendor:HostessRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €17,09/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
El Sabor Nacho 'n Dip Guacamole 175g
Vendor:KingCansRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €17,09/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Pringles Mexican Street Corn 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Pringles Ranch 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
RF Mochi Snack Pack Creamy Matcha 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
Pringles 7-Layer Dip 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
RF Mochi Snack Pack Tiramisu 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
Pringles Honey & Mustard 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
RF Mochi Snackpack Maple Pancake 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
Pringles Pizza 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Kool-Aid Drink Mix Blue Raspberry 6.2g
Vendor:KingCansRegular price €0,85 EURRegular priceUnit price €137,10/kg€0,85 EURSale price €0,85 EUR -
Kool-Aid Singles Strawberry Lemonade 5.3g
Vendor:KingCansRegular price €0,85 EURRegular priceUnit price €160,38/kg€0,85 EURSale price €0,85 EUR
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.