all products
Discover the entire Kingcans range at a glance: From sweet American treats and classic candies to trendy TikTok favorites and popular snacks and drinks from the USA, Japan, and across Asia . Whether fruity, sour, chocolatey, or salty – at Kingcans you'll find the latest international highlights and cult products that will make your kiosk-loving heart beat faster, conveniently available to order online.
-
Sold outDr. Sour Jelly Beans 90g
Vendor:Felko HollandRegular price €3,29 EURRegular priceUnit price €3,66/100g€2,99 EURSale price €3,29 EURSold out -
Candy Amos Peelerz Gummy Mango 65g
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €30,62/kg€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
ZED Candy Tropical Jawbreaker 41g
Vendor:ZED CandyRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €24,15/kg€0,99 EURSale price €0,99 EUR -
Paw Patrol Triangle Freeze Pops Strawberry 496ml
Vendor:Spin MasterRegular price €4,49 EURRegular priceUnit price €9,05/L€3,99 EURSale price €4,49 EUR -
Wonder Grape Mint Toothpicks in Metal Tin – 100 Flavored Sticks
Vendor:Perfekto24Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price €62,29/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
ZED Candy Blackcurrant Jawbreaker 41.3g
Vendor:ZED CandyRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €23,97/kg€0,99 EURSale price €0,99 EURSold out -
Crunch Punch Crunchy Rainbows 50g
Vendor:Crunch PunchRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €5,98/100g€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Candy Amos Peelerz Gummy Peach 65g
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €30,62/kg€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
Candy Amos Peelerz Gummy Lychee 65g
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €30,62/kg€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
Pepsi Twist 330ml
Vendor:Pepsi CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Apple-flavored toothpicks in a metal tin – 100 flavored sticks
Vendor:Perfekto24Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price €62,29/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Pepsi Max Tropical Zero 330ml
Vendor:Pepsi CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,89 EURSale price €1,99 EUR -
Mystery Box Chips & Snacks SAVVY SHOPPER
Vendor:KingCansRegular price €34,99 EURRegular price€34,99 EURSale price €34,99 EUR -
Sold outMystery Box MEGA DEAL
Vendor:KingCansRegular price €39,99 EURRegular price€59,99 EURSale price €39,99 EURSold out -
Sold outSweet Flash Strawnana 25ml
Vendor:Sweet FlashRegular price €1,49 EURRegular priceUnit price €59,60/L€1,49 EURSale price €1,49 EURSold out -
Sold outDr. Sweet Peeled Banana Gummies 80g
Vendor:Dr. SweetRegular price €3,29 EURRegular priceUnit price €41,13/kg€2,99 EURSale price €3,29 EURSold out -
Fanta Passion Fruit Zero Sugar 330 ml
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
7UP Pink Lemonade Zero Sugar 330ml
Vendor:Pepsi CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
Wonder Cinnamon Orange Toothpicks in a Metal Tin – 100 Flavored Sticks
Vendor:Perfekto24Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price €62,29/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Fanta White Peach Aluminum Can Japan 300ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €9,97/L€2,99 EURSale price €2,99 EUR
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.