all products
Discover the entire Kingcans range at a glance: From sweet American treats and classic candies to trendy TikTok favorites and popular snacks and drinks from the USA, Japan, and across Asia . Whether fruity, sour, chocolatey, or salty – at Kingcans you'll find the latest international highlights and cult products that will make your kiosk-loving heart beat faster, conveniently available to order online.
-
Choco Lake Chocolate Bites Cookies & Cream Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Fanta Berry 355ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €5,61/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Coca Cola Cherry Float 330ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,89 EURSale price €1,99 EUR -
Sold outRed Bull Spiced Pear 250ml
Vendor:KingCansRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €11,96/L€2,99 EURSale price €2,99 EURSold out -
Ultra Ice Tea with peach flavor - GOKU 330ml
Vendor:KingCansRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €9,06/L€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Dr Pepper Zero Cherry Crush 330ml
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,89 EURSale price €1,99 EUR -
Pez 6-pack Fruit 51 g
Vendor:PEZ CandyRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €39,02/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
Sold outDr. Pepper Cream Swirl 330ml
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,89 EURSale price €1,99 EURSold out -
Fanta Peach 355ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €5,61/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Fanta Pineapple 355ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €5,61/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Fanta Strawberry Kiwi 330ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €1,79 EURRegular priceUnit price €5,42/L€1,59 EURSale price €1,79 EUR -
Choco Lake Fruit Bites filled with Ice Cream, Pistachio, Strawberry, Mango & Raspberry Flavours 300g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €13,30/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Mac Heaven Mac & Cheese Cheddar 184g
Vendor:KingCansRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €18,97/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Sold outFanta Lychee PET 500ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €5,98/L€2,79 EURSale price €2,99 EURSold out -
American Bakery Cookies & Cream Red Velvet 96g
Vendor:American BakeryRegular price €2,29 EURRegular priceUnit price €23,85/kg€1,99 EURSale price €2,29 EURSold out -
Mountain Dew Citrus Blast 330ml
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,59 EURSale price €1,99 EUR -
Fanta Fruit Twist 330ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Pistachio Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Fanta Hami Melon PET 500ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €5,98/L€2,79 EURSale price €2,99 EUR -
Mirinda Strawberry 330ml
Vendor:Pepsi CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,79 EURSale price €1,99 EUR
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.