all products
Discover the entire Kingcans range at a glance: From sweet American treats and classic candies to trendy TikTok favorites and popular snacks and drinks from the USA, Japan, and across Asia . Whether fruity, sour, chocolatey, or salty – at Kingcans you'll find the latest international highlights and cult products that will make your kiosk-loving heart beat faster, conveniently available to order online.
-
Choco Lake Chocolate Bites Peanut Butter Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Fanta Shine Muscat 500ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,79 EURRegular priceUnit price €5,58/L€2,49 EURSale price €2,79 EUR -
Mystery Box Summer Drinks
Vendor:KingCansRegular price €24,99 EURRegular price€24,99 EURSale price €24,99 EUR -
Nestea Iced Tea Green Citrus Flavour 330ml
Vendor:Coca Cola Co.Regular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,89 EURSale price €1,99 EUR -
Fanta Mango Flavor 330ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,89 EURSale price €1,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Cheesecake Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Mac Heaven Mac & Cheese Smokey Gouda 184g
Vendor:KingCansRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €18,97/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Cutie Katty Candy Licker 35g
Vendor:Johny BeeRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €36,86/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fanta Golden Grape Japan 500ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,79 EURRegular priceUnit price €5,58/L€2,49 EURSale price €2,79 EUR -
Barbie Girls Drink 250ml
Vendor:KingCansRegular price €1,79 EURRegular priceUnit price €7,16/L€1,69 EURSale price €1,79 EUR -
7UP Exotic 330ml
Vendor:Pepsi CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
7UP Cherry 330ml
Vendor:Pepsi CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
Nestea Iced Tea Lemon Flavor 330ml
Vendor:Coca Cola Co.Regular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,89 EURSale price €1,99 EUR -
Fanta Grape 355ml
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €5,61/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Bergen Obsession Pistachio Milk Chocolate 128g
Vendor:BergenRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €15,55/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Bonello Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Fanta Strawberry 355ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €5,61/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Trinketto Cola Flavor 70ml
Vendor:Casa del DolceRegular price €0,79 EURRegular priceUnit price €11,29/L€0,69 EURSale price €0,79 EUR -
Pez 6-pack Cola 51g
Vendor:PEZ CandyRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €48,82/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
KingCans Logo Necklace Limited Edition
Vendor:KingCansRegular price €19,99 EURRegular price€19,99 EURSale price €19,99 EUR
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.