new hits
Discover international new arrivals at KingCans: new sweets, snacks, and drinks from the USA, Asia, and other trending markets. Here you'll find fresh varieties, limited editions, and popular brands. The selection is constantly expanding – perfect for anyone who wants to be the first to try global food trends.
92 Produkte
-
Pepsi Max Mango Zero 330ml
Vendor:PepsiCoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Wonder Peach Ice Toothpicks in a metal tin – 100 flavored sticks
Vendor:Perfekto24Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price €62,29/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Wonder Toothpick Ice Candy in Metal Tin – 100 Flavored Sticks
Vendor:Perfekto24Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price €62,29/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Apple-flavored toothpicks in a metal tin – 100 flavored sticks
Vendor:Perfekto24Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price €62,29/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Wonder Grape Mint Toothpicks in Metal Tin – 100 Flavored Sticks
Vendor:Perfekto24Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price €62,29/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Wonder Cinnamon Orange Toothpicks in a Metal Tin – 100 Flavored Sticks
Vendor:Perfekto24Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price €62,29/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Eksioglu Sosis - Chicken Sausage with Cheese 400g
Vendor:EksiogluRegular price €6,49 EURRegular priceUnit price €16,23/kg€6,49 EURSale price €6,49 EUR -
Eksioglu Sosis - Spicy Chicken Sausage 400g
Vendor:EksiogluRegular price €5,99 EURRegular priceUnit price €14,98/kg€5,99 EURSale price €5,99 EUR -
Eksioglu Sosis - Chicken Sausage with Cheese and Chili 400g
Vendor:EksiogluRegular price €6,49 EURRegular priceUnit price €16,23/kg€6,49 EURSale price €6,49 EUR -
Eksioglu Sosis Chicken Sausage 400g
Vendor:EksiogluRegular price €5,99 EURRegular priceUnit price €14,98/kg€5,99 EURSale price €5,99 EUR -
ZED Candy Blackcurrant Jawbreaker 41.3g
Vendor:ZED CandyRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €23,97/kg€0,99 EURSale price €0,99 EURSold out -
ZED Candy Tropical Jawbreaker 41g
Vendor:ZED CandyRegular price €0,99 EURRegular priceUnit price €24,15/kg€0,99 EURSale price €0,99 EUR
Kingcans
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.