new hits
Discover international new arrivals at KingCans: new sweets, snacks, and drinks from the USA, Asia, and other trending markets. Here you'll find fresh varieties, limited editions, and popular brands. The selection is constantly expanding – perfect for anyone who wants to be the first to try global food trends.
92 Produkte
-
K-STIX Crunchy Choco 3x18g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €46,11/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
K-STIX Almond Choco 3x18g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €46,11/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
K-STIX Popping Candy Strawberry Choco 3x19g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €43,68/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
K-STIX Popping Candy Choco 3x18g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €46,11/kg€2,49 EURSale price €2,49 EUR -
Wunder Toothpicks Pineapple in a Metal Tin – 100 Flavored Sticks
Vendor:Perfekto24Regular price €3,99 EURRegular priceUnit price €83,13/kg€2,99 EURSale price €3,99 EUR -
Wunder Cherry Toothpicks in a metal tin – 100 flavored sticks
Vendor:Perfekto24Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price €62,29/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Pokémon Cards 30th Anniversary Booster China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €8,00 EURRegular priceUnit price €8,00 each€8,00 EURSale price €8,00 EUR -
Pokemon Cards Munkidori SAR Japanese
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €4,99 EURRegular priceSale price €4,99 EUR -
Pokémon Cards Violet ex Japanese
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €4,99 EURRegular priceSale price €4,99 EUR -
Pokémon cards Ancient Roar Korean
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,50 EURRegular priceSale price €3,50 EUR -
Pokémon Cards Cyber Judge Korean
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,50 EURRegular priceSale price €3,50 EUR -
Pokémon cards Violet ex Korean
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,50 EURRegular priceSale price €3,50 EUR -
Pokémon Cards Triplet Beat Korean
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,50 EURRegular priceSale price €3,50 EUR -
Pokémon Cards Night Wanderer Korean
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,50 EURRegular priceSale price €3,50 EUR -
Pokémon Cards Scarlet & Violet Expansion Pack Stellar Miracle Pack Japan
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR -
Pokémon Cards Cyber Judge Japan
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR -
Pokémon Cards Mega Symphonia Booster Japan
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR -
Pokémon Cards Gem Pack China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR -
Pokémon Cards Scorching Skies China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR -
Pokémon Cards Final Flame China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR
Kingcans
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.