new hits
Discover international new arrivals at KingCans: new sweets, snacks, and drinks from the USA, Asia, and other trending markets. Here you'll find fresh varieties, limited editions, and popular brands. The selection is constantly expanding – perfect for anyone who wants to be the first to try global food trends.
92 Produkte
-
Pokémon Card Bonus Round China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR -
Pokémon Cards True Mystery China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR -
Pokémon Cards Dark Crystal Blade China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceUnit price €5,49 eachSale price €5,49 EUR -
Pokémon Cards Blade Awakening China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular price€5,49 EURSale price €5,49 EUR -
Pokémon TCG Silver Lance s6H Booster Pack
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €4,99 EURRegular price€4,99 EURSale price €4,99 EURSold out -
Pokémon TCG Scarlet ex (SV1S) Booster Pack
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €4,99 EURRegular price€4,99 EURSale price €4,99 EURSold out -
Pokémon Cards Brilliant Fantasy China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceUnit price €5,49 eachSale price €5,49 EUR -
Mexican Coca-Cola Glass Bottle 500 ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €7,98/L€4,99 EURSale price €3,99 EURSold out -
7UP Pink Lemonade Zero Sugar 330ml
Vendor:Pepsi CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
Pepsi Max Lemon Zero 330ml
Vendor:Pepsi CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Pepsi Wild Cherry & Cream 355ml
Vendor:Pepsi CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €5,61/L€1,89 EURSale price €1,99 EUR -
Candy Amos Peelerz Gummy Peach 65g
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €30,62/kg€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
Candy Amos Peelerz Gummy Lychee 65g
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €30,62/kg€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
Candy Amos Peelerz Gummy Mango 65g
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €30,62/kg€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
Mac Heaven Mac & Cheese Smokey Gouda 184g
Vendor:KingCansRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €18,97/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Mac Heaven Mac & Cheese Four Cheese 184g
Vendor:KingCansRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €18,97/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Mac Heaven Mac & Cheese Cheddar 184g
Vendor:KingCansRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €18,97/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Sold outFanta Lychee PET 500ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €5,98/L€2,79 EURSale price €2,99 EURSold out -
Fanta Hami Melon PET 500ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €5,98/L€2,79 EURSale price €2,99 EUR -
Pepsi Max Lime Zero 330ml
Vendor:PepsiCoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR
Kingcans
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.