all products
Discover the entire Kingcans range at a glance: From sweet American treats and classic candies to trendy TikTok favorites and popular snacks and drinks from the USA, Japan, and across Asia . Whether fruity, sour, chocolatey, or salty – at Kingcans you'll find the latest international highlights and cult products that will make your kiosk-loving heart beat faster, conveniently available to order online.
-
Fini Pink & Blue Bottles Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Sour Strawberry Pencils Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Jelly Sharks - Halal Sharks 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,25 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Tropical Mix Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Jelly Bananas Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Tube Creamy Berries Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Kemo Riolet - Cocoa Roll 40g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,95 EURRegular priceUnit price €23,75/kg€0,95 EURSale price €0,95 EUR -
Kemo Riolet - Banana Roll 40g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,95 EURRegular priceUnit price €23,75/kg€0,89 EURSale price €0,95 EUR -
Sunshine Snack - Crix Mild Chili 45g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,44 EURRegular priceUnit price €32,00/kg€1,29 EURSale price €1,44 EUR -
Fuse Tea Watermelon 330ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €7,55/L€2,29 EURSale price €2,49 EUR -
Fuze Tea Mango-Pineapple 330ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €7,55/L€2,29 EURSale price €2,49 EUR -
Hata Ramune Blueberry Japan 200ml
Vendor:KingCansRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/L€3,49 EURSale price €3,99 EUR -
Bergen Matcha Cookies Strawberry Cream 96g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €25,94/kg€2,29 EURSale price €2,49 EUR -
Bergen Obsession Pistachio White 128g
Vendor:BergenRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €20,73/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
Doraemon 3D Chopstick Rest
Vendor:Bandai NamcoRegular price €9,99 EURRegular price€19,99 EURSale price €9,99 EURSale -
Takis Summer Smokin' Barbecue 100g
Vendor:TakisRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €29,90/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
McVitie's Flipz Strawberry Cheesecake 90g
Vendor:MondelezRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €33,22/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Twinkies Original 210g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,99 EURRegular priceUnit price €28,52/kg€5,99 EURSale price €5,99 EUR -
Pokémon Cards Gem Pack China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR -
Pokémon Cards Scorching Skies China
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.