all products
Discover the entire Kingcans range at a glance: From sweet American treats and classic candies to trendy TikTok favorites and popular snacks and drinks from the USA, Japan, and across Asia . Whether fruity, sour, chocolatey, or salty – at Kingcans you'll find the latest international highlights and cult products that will make your kiosk-loving heart beat faster, conveniently available to order online.
-
Fini Jelly Strawberry Kisses 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Sour Rainbow Strips Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Sour Watermelon Slices Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Clear Twin Cherries Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Sunshine Snack - Crix Jalapeño Cheese 45g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,44 EURRegular priceUnit price €32,00/kg€1,29 EURSale price €1,44 EUR -
Fuse Tea Honey Melon – Strawberry 330ml
Vendor:Coca Cola CoRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €7,55/L€2,29 EURSale price €2,49 EUR -
Hata Ramune Melon Japan 200ml
Vendor:KingCansRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/L€3,49 EURSale price €3,99 EUR -
Minions Orange Fruit Drink 250ml
Vendor:KingCansRegular price €1,79 EURRegular priceUnit price €7,16/L€1,69 EURSale price €1,79 EUR -
PAW Patrol Blister Lolly Pop-Up Sugar-Free 30g
Vendor:Paw PatrolRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €399,00/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Johny Bee Sour Brain Powder 44g
Vendor:Johny BeeRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €4,52/100g€1,79 EURSale price €1,99 EUR -
Sola Multivitamin Iced Tea 500ml
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,59 EURRegular priceUnit price €3,18/L€1,59 EURSale price €1,59 EUR -
Sola Iced Tea Peach 500ml
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,59 EURRegular priceUnit price €3,18/L€1,59 EURSale price €1,59 EUR -
Skittles Crazy Sours 38g
Vendor:Mars WrigleyRegular price €1,09 EURRegular priceUnit price €28,68/kg€1,09 EURSale price €1,09 EUR -
Skittles Citrus 38g
Vendor:Mars WrigleyRegular price €1,09 EURRegular priceUnit price €28,68/kg€1,09 EURSale price €1,09 EUR -
Skittles Fruit Chewies Pouch 137g
Vendor:Mars WrigleyRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €21,82/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Skittles Giants Gooey 125g
Vendor:Mars WrigleyRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €23,92/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Oreo Dutch Cocoa Wafer Choco Vanilla 117g
Vendor:MondelezRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €0,02/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
Oreo Dutch Cocoa Wafer Double Choco 117g
Vendor:MondelezRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €17,01/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR -
McVitie's Flipz Salted Caramel 90g
Vendor:MondelezRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €33,22/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
McVitie's Flipz Peanut Butter 90g
Vendor:MondelezRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €33,22/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.