all products
Discover the entire Kingcans range at a glance: From sweet American treats and classic candies to trendy TikTok favorites and popular snacks and drinks from the USA, Japan, and across Asia . Whether fruity, sour, chocolatey, or salty – at Kingcans you'll find the latest international highlights and cult products that will make your kiosk-loving heart beat faster, conveniently available to order online.
-
Wunder Toothpicks Pineapple in a Metal Tin – 100 Flavored Sticks
Vendor:Perfekto24Regular price €3,99 EURRegular priceUnit price €83,13/kg€2,99 EURSale price €3,99 EUR -
Fini Jelly Wild Strawberry Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Fini Rainbow & Cream Tubes Halal 75g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,29 EURRegular priceUnit price €17,20/kg€1,29 EURSale price €1,29 EUR -
Kemo Sponge Layer Cake - Lemon Cream 35g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,95 EURRegular priceUnit price €27,14/kg€0,95 EURSale price €0,95 EUR -
Karuzo Pistachio Cream Croissant 82g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €1,09 EURRegular priceUnit price €13,29/kg€1,09 EURSale price €1,09 EUR -
Tigaz Corn Chips - Sweet Corn 20g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,89 EURRegular priceUnit price €44,50/kg€0,85 EURSale price €0,89 EUR -
Tigaz Corn Chips - Chilli & Lime 20g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €0,95 EURRegular priceUnit price €47,50/kg€0,85 EURSale price €0,95 EUR -
Doritos Nacho Cheese Chips Cup 60g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €41,50/kg€2,29 EURSale price €2,49 EUR -
Bergen Dubai Style Cookies Pistachio 96g
Vendor:KingCansRegular price €2,49 EURRegular priceUnit price €25,94/kg€2,29 EURSale price €2,49 EUR -
Madagascar Fruit Drink Apple 250ml
Vendor:KingCansRegular price €1,79 EURRegular priceUnit price €7,16/L€1,69 EURSale price €1,79 EUR -
Pepsi Max Lemon Zero 330ml
Vendor:Pepsi CoRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €6,03/L€1,69 EURSale price €1,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Arabia Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Choco Lake Chocolate Bites Mango Crunchy Dough Filling 200g
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €3,99 EURRegular priceUnit price €19,95/kg€3,99 EURSale price €3,99 EUR -
Mac Heaven Mac & Cheese Four Cheese 184g
Vendor:KingCansRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €18,97/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Sold outPaw Patrol Pez - Blister Pack Only
Vendor:PEZ CandyRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €299,00/kg€2,79 EURSale price €2,99 EURSold out -
Sold outPaw Patrol Pez Dispenser 17g
Vendor:PEZ CandyRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €205,29/kg€3,29 EURSale price €3,49 EURSold out -
Peppa Pig PEZ Dispenser 17g
Vendor:PEZ CandyRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €205,29/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Lion King Pez Dispenser 17g
Vendor:PEZ CandyRegular price €3,49 EURRegular priceUnit price €349,00/kg€3,29 EURSale price €3,49 EUR -
Wunder Cherry Toothpicks in a metal tin – 100 flavored sticks
Vendor:Perfekto24Regular price €2,99 EURRegular priceUnit price €62,29/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Pokémon Cards Mega Symphonia Booster Japan
Vendor:KingCans - Sweets & SnacksRegular price €5,49 EURRegular priceSale price €5,49 EUR
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.