new hits
Discover international new arrivals at KingCans: new sweets, snacks, and drinks from the USA, Asia, and other trending markets. Here you'll find fresh varieties, limited editions, and popular brands. The selection is constantly expanding – perfect for anyone who wants to be the first to try global food trends.
92 Produkte
-
El Sabor Nacho 'n Dip Jalapeno Cheese 175g
Vendor:KingCansRegular price €2,99 EURRegular price€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
El Sabor Nacho 'n Dip Guacamole 175g
Vendor:KingCansRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €17,09/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
El Sabor Nacho 'n Dip Chili Nacho Chips + Cheese Sauce 175g
Vendor:HostessRegular price €2,99 EURRegular priceUnit price €17,09/kg€2,99 EURSale price €2,99 EUR -
Pringles Mexican Street Corn 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Pringles Ranch 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Pringles Honey & Mustard 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Pringles Pizza 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
Pringles 7-Layer Dip 158g
Vendor:PringlesRegular price €4,59 EURRegular priceUnit price €29,05/kg€4,59 EURSale price €4,59 EUR -
RF Mochi Snack Pack Creamy Matcha 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
RF Mochi Snack Pack Tiramisu 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
RF Mochi Snackpack Maple Pancake 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
Kool-Aid Drink Mix Blue Raspberry 6.2g
Vendor:KingCansRegular price €0,85 EURRegular priceUnit price €137,10/kg€0,85 EURSale price €0,85 EUR -
Kool-Aid Singles Black Cherry 3.6g
Vendor:KingCansRegular price €0,85 EURRegular priceUnit price €236,11/kg€0,85 EURSale price €0,85 EUR -
Kool-Aid Pink Lemonade Drink Mix 6.5g
Vendor:ZED CandyRegular price €0,85 EURRegular price€0,85 EURSale price €0,85 EUR -
Kool-Aid Singles Strawberry Lemonade 5.3g
Vendor:KingCansRegular price €0,85 EURRegular priceUnit price €160,38/kg€0,85 EURSale price €0,85 EUR -
Kool-Aid Drink Mix Strawberry Kiwi 4.8g
Vendor:KingCansRegular price €0,85 EURRegular priceUnit price €177,08/kg€0,85 EURSale price €0,85 EUR -
Kool-Aid Drink Mix Strawberry 3.9g
Vendor:KingCansRegular price €0,85 EURRegular priceUnit price €217,95/kg€0,85 EURSale price €0,85 EUR -
RF Mochi Snack Pack Strawberry Cheesecake 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
RF Mochi Snack Pack Vanilla 40g
Vendor:KingCansRegular price €1,46 EURRegular priceUnit price €36,50/kg€1,45 EURSale price €1,46 EUR -
Bardollini Matcha Caramels 175g
Vendor:KingCansRegular price €1,99 EURRegular priceUnit price €11,37/kg€1,99 EURSale price €1,99 EUR
Kingcans
-
01
KingCans Treueprogramm Punkte bei jedem Kauf
-
02
Top Trendprodukte International & limitiert
-
03
Blitzschneller Versand Frisch bei dir zuhause
-
04
Kostenloser Versand ab 50€ Ohne versteckte Kosten
Warum Kingcans
Shoppe
sicher.
Vier Gründe, warum Trends hier landen — und bei dir bleiben.